НЕ ВИРОЩУЙ ЦЕ! 

Обвал на ринку експорту сільгосппродукції в 2020 році.

Зараз непростий час як для економіки, так і для аграріїв які продають та експортують продукцію. Пшениця і кукурудза - є гарантом успіху сьогоднішніх фермерських господарств - за результатами попиту ринку експорту 2019-2020 років.


Що ж вирощувати не варто? 4-й провальних культури цього року - читай далі.

КАС 32

“Райське яблуко”

За оцінками аналітиків, в 2020 році світова торгівля яблуками може знизитися на $ 1,0-1,2 млрд.


Причини? 

- зниження доходів споживачів по всьому світу,

- девальвація національних валют,

- ускладнення світової логістики.


За оцінками EastFruit, в цьому році очікується особливо високий урожай цього фрукта. На ринку ЄС Україна все ще займає провідну позицію, але ціни на продукцію будуть дуже низькими.


"Туристи = Яблука"


Поставки в країни Близького Сходу істотно знижуються. Вони втратили майже весь туристичний потік - центрального споживача яблука, мінус доходи від експорту нафти.

Конкуренція - як вода. Тануть позиції цукру.

"В 4-ри рази менше показників минулого року!" - Українські виробники за вісім місяців цього маркетингового року експортували 76,4 тисячі тонн цукру, це майже в чотири рази менше, ніж за той же період минулого року.


"Росія - перемогла". Через зручну логістику ціна експорту російського цукру до країн Середньої Азії нижче, ніж ціна українського, на що швидко відреагували закупівельні компанії Азії.

Аналітики оцінюють можливий експорт до кінця року в 120 тисяч тонн, хоча тільки на початку року експортний потенціал оцінювався у два рази вище.

сахар

Навіщо садити собі в збиток? - історія рису.

Аграрії Херсонщини вирощують майже половину всіх обсягів українського рису. Але через збільшення плати за транспортування води на 30% зрошувальними каналами фермери скоротили площі посівів під культури, які особливо потребують вологи.


 "Соняшник і озимі культури - заміна рису". Херсонські аграрії не хочуть втрачати своїх доходів.


Дефіциту рису на українському ринку немає, через те, що це продукт широкого імпорту. Але для розвитку місцевого виробництва культури, потрібно стимулювати не ввезення, а комфортні та вигідні умови для вирощування в Україні, чим на жаль, похвалитися не можемо.

рапс

Ріпак - історичний мінімум ціни.

Ріпак - це одна з найприбутковіших культур на українському ринку вже багато років. Однак, в цьому році ситуація змінилася не на його користь.


 Сьогоднішні ціни на ріпак досягли історичного мінімуму, і в майбутньому ця культура ризикує втратити свої провідні позиції на ринку.


Аналітики з УкрАгроКонсалт повідомляють, що у 2020 \ 21 році гарного прибутку від виробництва ріпаку очікувати не варто. Головна причина - падіння цін на нафту і біопаливо, яке виробляється з рапсової олія в ЄС - головному імпортері української культури.


+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны

Веб-сайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам повідомлення на info@x-trade-group.com.ua