Коли вигідніше купувати добрива і скільки можна заощадити на сезонності?

У сучасному світі без добрив аграрію не обійтися. Адже, щоб залишатися конкурентоспроможними, кожен фермер повинен отримувати максимум від своєї землі. Доводиться витрачатися на добрива, постійно експериментувати та вишукувати найуспішніші та вигідні схеми роботи з землею.Ні для кого не секрет, що вартість добрив коливається в залежності від сезону. Розберімось чи можна заощадити на цьому.


Якщо говорити загалом, то коливання цін на добрива в залежності від сезону відбувається в коридорі 5-7%. Логічно зробити висновок, що добрива варто купувати в низький сезон, але чи так це - розберімось.

удобрения оптом

"Готуй добриво з літа".

По-перше, варто враховувати терміни зберігання добрив і переконатися що можете забезпечити правильне його зберігання.


 • Так, щоб уникнути розшарування або осадження рідких добрив, потрібно зберігати їх при температурі більше як 5 С. 

 • Для сухих кристалічних і гранульованих добрив обов'язково потрібно переконатися що є можливість забезпечити зберігання в сухому приміщенні з низькою вологістю, інакше за пів року є ризик отримати злежану каменюку.

  Завжди потрібно пам'ятати, що навесні вартість добрив зростає. Тому, якщо дозволяють склади та фінанси варто закуповувати добрива навесну в жовтні-листопаді. Що стосується осінніх робіт, влітку, до початку серпня ціна зазвичай нижче і саме в цей період можна заощадити.


NPK

Гарантійний термін зберігання добрив:

 • КАС 32 - 6 місяців.

 • Аміачна селітра - 6 місяців.

 • Карбамід - 6 місяців.

 • Сульфат амонію - 12 місяців.

 • Нітроамофоска - 6 місяців.

 • Діамофоска - 6 місяців.

 • Хлористий калій - 2 роки.

 • Калійна селітра - 6 місяців.

 • Амофос - 9 місяців.

как экономить на удобрениях

Поради "бувалих"

 1. Не дивіться одразу на ціну. Завжди перераховуйте вартість добрива в масі діючої речовини, щоб визначити яке добриво вигідніше купувати саме зараз. Так, може виявитися, що в нинішньому сезоні невигідно купувати складне добриво, а вигідніше взяти кілька видів добрив за діючою речовиною.
 2. Враховуйте, що вивозити великий обсяг добрив потрібно за 1-2 місяці до запланованих дат його використання та оптимально щоб це були поставки безпосередньо з заводу, щоб уникнути неприємних сюрпризів, затримок або наслідків неправильного зберігання.

 3. Процес закупівель добрив повинен бути плановим, щоб бути впевненим, що до моменту рекомендованих строків внесення, всі необхідні добрива будуть на місці.

  Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що для сильного господарства краще за все купувати добрива в міжсезоння, що дозволить істотно заощадити.

 


удобрения

Дізнайтесь ціни на добрива сьогодні!


+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны

Веб-сайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам повідомлення на info@x-trade-group.com.ua