Що обрати? - Кращі іноземні та українські виробники агротехніки для фермерських господарств сьогодні.

У аграріїв України найбільшою популярністю користується імпортна агротехніка з Європи та Америки. Але на ринку також є вітчизняні виробники, які готові позмагатися з іноземними за якістю техніки, а також поступитися в ціні.


Імпортні бренди представлені в нашому рейтингу - цінуються у всьому світі та вважаються кращими виробниками сільськогосподарського обладнання. Купуючи продукти відомого бренду з хорошою репутацією - фермер може не турбуватися про їх продуктивності та надійності.

John Deere (Америка)

Очолює наш список американський бренд John Deere (Америка)

Одним з лідерів на ринку агротехніки є компанія John Deere, історія якої розпочалася ще в 1837 році.


У чому їх цінність? Продукти John Deere відрізняються технологічністю і сучасністю, компанія стежить за останніми інноваціями у своїй сфері. Випускає мобільні додатки для аграріїв, за допомогою яких керувати технікою простіше і швидше. John Deere рухається у ногу з часом, не дивлячись на свій поважний вік. Вартість техніки John Deere, відповідно, не маленька: хороший трактор коштує від 1 до 3 млн гривень. Крім сільськогосподарської сфери, John Deere робить будівельні машини та техніку для комунального господарства. В Україні працює офіційна філія компанії John Deere.

AGCO (Америка)

 

Ще один гідний американський виробник. Компанія AGCO працює вже 30 років і продає свою техніку в 140 країн по всьому світу. Під брендом AGCO криються ще кілька відомих назв: Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra. У всіх цих моделей один виробник. Ця техніка знайома аграріям як потужна і перевірена часом.


Компанія має безліч нагород і є одним зі світових лідерів з виробництва агротехніки. Діапазон цін на хороший трактор марки AGCO - 4-15 млн гривень.

AGCO (Америка)
Claas (Германия)

Claas (Німеччина)

Німецька компанія спеціалізується на виробництві зернозбиральних комбайнів, косарок-подрібнювачів, тракторів, пресів, телескопічних навантажувачів. Вона працює з 1913 року і має золоті та срібні нагороди аграрних виставок.


 Це один з провідних виробників у світі - німецьку якість важко перевершити навіть на заході. Ціни не особливо відрізняються від попередніх брендів: хороша косарка від Claas обійдеться вам приблизно в 900 тис. Гривень. В Україні є офіційний представник, на сайті якого можна докладніше дізнатися про техніку і її ціни.

Same-Deutz-Fahr (Італія)

Цей італійський концерн реалізує такі марки техніки як "Same", "Lamborghini", "Deutz-Fahr" і "Hurlimann". Компанія існує вже 93 роки та виробляє техніку в п'яти місцях по всьому світу.


Same-Deutz-Fahr також може похвалитися нагородами, в тому числі за інноваційні технології та дизайн. Сьогодні експлуатується понад 1 000 000 тракторів марки Deutz-Fahr по всій земній кулі. Середня ціна за трактор - 4 млн гривень.

 Трохи більше про українських виробників сільгосптехніки.

Що пропонують аграріям вітчизняні виробники техніки? В Україні не така велика різноманітність брендів, як на заході, але якісна українська агротехніка на ринку все-таки присутня і навіть експортується в інші країни.

VELES AGRO


Компанія спеціалізується на грунтообробній техніці з 1996 року. Техніка відрізняється високою якістю і багатофункціональністю, компанія стежить за сучасними трендами та інноваціями в машинобудуванні.


Продукти VELES AGRO користуються попитом за кордоном. Їх експортують в країни Азії і Європи, в Африку і навіть Австралії. Їх особливості - використання високоміцної сталі і конкурентна ціна. Зернова сівалка від VELES AGRO обійдеться вам в 400-600 тис. гривень.


LOZOVA MACHINERY


Основною рисою цієї компанії власники називають клієнтоорієнтованість. "Лозівські машини" працюють з 1999 року і виробляють сучасну сільгосп техніку, яка не поступається імпортним аналогам.


У чому особливість? Їх сільгоспагрегати підходять як до української, так і до іноземної техніки, а також для будь-якого господарства: маленького угіддя або великого агропідприємства з потужними тракторами. Тобто, вам не потрібно ретельно підбирати агрегати під потужність або країну виробництва вашого трактора


Компанія дає вигідну можливість купити свою техніку в кредит під 0,1% річних, а також компенсує 25% вартості техніки за державною програмою.


Агроленд


Дніпропетровська компанія, яка використовує комплектуючі провідних європейських постачальників і гарантує надійність і довговічність своєї продукції. Агроленд займається виробництвом техніки з 2003 року. Компанія підкреслює гнучкість технологій свого виробництва - тобто, вміння модернізувати техніку під потреби ринку.


 Ціни на продукцію середні: дисколапові борони від компанії "Агроленд" можна купити за 370 тисяч гривень, культиватор - за 650 тисяч гривень.Агрореммаш


Це більш бюджетний український виробник грунтообробної техніки, який існує на вітчизняному ринку вже 22 роки. У компанії є 18 патентів на винаходи, за якими вона виготовляє дискові ґрунтообробні агрегати.


Їх техніка пройшла державні випробування і показала переваги над технікою інших виробників за якістю. Цінник у компанії невисокий і підійде для невеликих господарств. Навісну сівалку можна купити за 60-70 тисяч гривень.


Купівля техніки - справа відповідальна, особливо, якщо Ви тільки починаєте свій аграрний бізнес. Але ж нам завжди хочеться економії - дізнайтесь як компенсувати 40% на техниці у нашій минулій статті. Державні дотації для сільськогосподарської діяльності. Дізнайтеся як заплатити майже в половину менше, і на зекономлені кошти купити все необхідне для рослинництва та тваринництва.
+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны

Веб-сайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам повідомлення на info@x-trade-group.com.ua