Корисна інформація


Сульфат калію (сірчанокислий калій, K2SO4)

Сульфат калію (сірчанокислий калій, хімічна формула: K2SO4) - калійне добриво має вигляд порошку. До складу входить до 50% калію та відсутній хлор. Завдяки відсутності хлору активно використовується для добрива хлорофобних культур. Сірчанокислий калій найчастіше використовують у вигляді водного розчину, але можливо і застосування в сухому вигляді як із закладенням в грунт, так і без нього.


Використання сульфату калію в залежності від типу грунту.

Цей вид добрива застосовується на будь-яких грунтах. Особливістю сульфату калію є те, що він частіше застосовується для пыдживлення рослин і досить рідко як основне добриво. Можна застосовувати через системи поливу або в сухому вигляді.

Якщо говорити про особливості способів внесення, то навесні або перед осіннім обробітком ґрунту зазвичай використовують порошок сульфату калію методом поверхневого розкидання. Під перекопування можна вносити добриво на глибину коренів рослин. Влітку ж заведено здійснювати внесення за допомогою поливу під корінь. Суха фракція використовується при літній посадці методом борозд.


Ознаки нестачі калію у рослин:

 • деформація листа і фарбування його в жовтий колір, поява плям і точок на полотні листя;

 • бутони квітів всихають так не дійшовши до фази цвітіння;

 • значно погіршується здатність переносити зниження температури;

 • псуються смакові властивості плодів і скорочує період зберігання врожаю.

Сульфат калия оптом

Дозування і методи внесення сульфату калію в залежності від виду культур:


 • Для помідорів рекомендують використовувати калій сульфат під час обробки рослин або з іншими добривами шляхом внесення в ґрунт з розрахунку 20 г на метр квадратний.

 • Для отримання хорошого врожаю огірків зазвичай використовують нітрофоску як добриво. Для отримання очікуваної ефективності від неї потрібно одночасне внесення калію. Сульфат калію при такій методиці використовують кілька разів за сезон зростання аж до цвітіння за схемою 0,1 кг на сотку при посіві та 0,2 кг в якості підживлення або 15 г на кв.метр калій сульфату. 

 • Для капусти заведено використовувати порошок сірчанокислого калію в дозуванні 30 г на кв.метр під час підготовки ґрунту.


 • Плодові кущі удобрюють виходячи з принципу 20 г на квадратний метод. Внесення добрива потрібно здійснювати на ґрунт одночасно з початком цвітіння.

 • На виноградниках сульфат калію застосовують у якості підгодівлі в дозах на 10 літрів води застосовують 20 г добрива.

 • Перед висадкою дерев прямо в яму рекомендують засипати 200-250 г добрива.

 • У якості підгодівлі сульфат калію використовується для картоплі. 30 грамів порошку змішують з ґрунтом під час перекопування при висадці та 35 г калію на 10 літрів води використовують на полив як підгодівлю.

 

Зберігання сульфату калію.

Добриво не вибухонебезпечне, тому не вимагає особливих умов для транспортування. Для зберігання слід використовувати закриті приміщення з низькою вологістю.

Сульфат калия оптом

Ціна сульфату калію оптом.


Компанія X-TRADE | ТОВ ІКС-ТРЕЙД реалізує сульфат калію оптом від виробника. Вартість залежить від обраної позиції та умов постачання. Для отримання додаткової інформації про умови постачання і вартості, будь ласка, заповніть форму запиту нижче і наші менеджери зв'яжуться з Вами.