Крок в майбутнє - власна метеостанція на Вашому полі.

Звідки ми отримуємо дані про погоду? Дивимося в додатках на телефоні, спеціальних сайтах або ще простіше - в пошуковій системі в браузері за запитом "погода Хмельницький". Тільки є недолік - Хмельницький - це 90 кв м2 площі, яка може мати відразу чотири варіанти погоди в різних його районах.


Метеостанції, які розташовані десь за горизонтом - це просто, але малоефективно.


Тим, хто цінує свою працю і хоче отримати найкращий результат від своїх зусиль, з можливістю прогнозувати розвиток культур - на допомогу прийдуть сучасні технології. А точніше - власна метеостанція, встановлена в радіусі оброблюваних полів. Тільки вона покаже Вам точні результати, на які можна спиратися.


Секрет - не в стандартних даних, у метеостанції ще багато інших корисних показників і функцій, про які ми розповімо далі.

метеостанции для полей

Технології не стоять на місці - різноманітність метеостанцій.

Які ж бувають метеостанції і як вибрати кращу саме для Вас? Різниця починається за цільовим призначенням, за функціоналом, важливо - за ціною. Ви можете підібрати станцію саме під ваше господарство і під ваш бюджет. Діапазон цін дуже великий - від 500 до 50 000 гривень. Природно, дешеві метеостанції будуть менш точні та функціональні, ніж більш вдосконалені версії, але однозначно точніше, ніж погода в Вашому браузері.


Так, багато залежить від країни-виробника, додаткових можливостей, сервісного обслуговування. Розмаїття призначення - для поля, саду, виноградника, корівника, теплиці.


Однією з найпопулярніших марок метеостанцій в Україні є "Davis", американської фірми Davis Instruments. Офіційний представник цього бренду в Україні - компанія "МАКРОЛАБ ЛТД" (davis.kiev.ua). У них Ви можете знайти різноманітні моделі метеостанцій і підібрати станцію саме для Вашого господарства - як за призначенням, так і за ціною.Зверніть увагу на бренд iMetos (metos.at/ua/about-us), він пропонує не тільки метеостанції, а й рішення у сфері добрива, логістики, віддаленого контролю за господарством, захисту рослин від комах. Це австрійська компанія, яка існує вже 36 років і має відмінну репутацію.

 

Як це працює?

Головна мета метеостанції - цілодобовий моніторинг стану атмосфери в режимі онлайн, з можливістю обробки та аналізу отриманих даних.


Найпоширеніша модель серед фермерів - це професійна бездротова станція, яка складається з датчиків дистанційного керування і дисплея. До складу також входить реєстратор даних, який встановлюється в приміщенні.


Датчиків може бути багато: датчик температури, вологості та атмосферного тиску, датчик дощу, датчики напрямку і швидкості вітру, сонячний датчик і інші.


Вся ця інформація передається в реєстратор бездротовою мережею. Ви можете завантажити її у свій комп'ютер або телефон за допомогою базового програмного забезпечення, яке зазвичай йде в комплекті з метеостанцією.Хороші професійні метеостанції працюють в автономному режимі. Тобто, вдень вони харчуються від сонячної батареї, а вночі - від акумулятора.

 

Метеостанции на солнечной энергии

"Встановлювати в поле розетку не доведеться." Можливості, які не були доступні раніше.


Власна метеостанція - це не тільки прогноз погоди.

Використовувати її можна і потрібно на кожному етапі роботи в сільському господарстві. Вона корисна як для рослинництва, так і для тваринництва. Ось приклади функцій метеостанції та переваг, які Ви від них отримаєте.


Запобігай хворобам - контролюй тепловий режим у тварин.


Температура має великий вплив на здоров'я і життя тварин. За допомогою метеостанції, фермер може проаналізувати вологість, вентиляцію і температуру на фермі, щоб уникнути хвороб або навіть смертей.


Комфортний "дім" для тварин = успіх та прибуток для фермера.

метеостации

Заощаджуємо правильно - оптимальне внесення засобів захисту рослин.

Швидкість і напрямок вітру, відносна вологість - ці фактори мають великий вплив на ефективність внесення засобів захисту рослин. Через спеку кошти можуть просто випаруватися, через сильний вітер зрошення може постраждати.


З потрібними даними, фермер вибирає найкращий час для вносити кошти та нічого не марнується.


Забудь про збитки - запобігайте захворюванням рослин.


Метеостанція може розрахувати ризик інфікування рослин грибковими або іншими хворобами, виходячи із зібраних метеоданих.

Попередження про можливі хвороби - хіба не відмінна функція? Фермер зможе не хвилюватися про культури поза зоною ризику і вчасно захистити рослини, які в небезпеці.


Збережіть урожай від пошкодження, попередження про заморозки - відмінний рятувальний круг. За допомогою даних про вологість, росу, вітер і температуру, можна визначити чи наближаються заморозки.


При сухому повітрі та найнижчій точці вологості переохолодження буде сильніше, ніж при більш вологому повітрі. Вивчивши ряд досліджень щодо застосування КАС 32 господарств в країнах СНД ми можемо стверджувати, що при дотриманні не хитрих правил, Ви можете не боятися опіків і отримати відчутну прибавку врожаю, а значить і економічну вигоду. Використовуйте максимум не тільки від землі, а й від мікроклімату на ній.


За допомогою аналізу мікроклімату, фермер може визначити, де що буде краще рости, а що взагалі садити на його землі не варто. Це запобігає даремно витрачені сили, гроші, нерви. І це далеко не все. Погодьтеся, стежити за кожним елементом погоди - досить могутня можливість, про яку наші предки могли тільки мріяти. Сьогодні метеостанції з'являються на все більшій кількості фермерських господарств.


+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны

Веб-сайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам повідомлення на info@x-trade-group.com.ua