Збільшити урожай на 15% легко! Переваги КАС 32 для літньої підгодівлі.

Ні для кого не секрет, що рослини упродовж свого розвитку найбільше споживають азот. Цей елемент необхідний їм на всіх етапах росту. З цієї причини в Україні великої популярності набув КАС 32.


Останнім часом КАС 32 все частіше використовується як підгодівля в вегетаційний період. Однак, до цього часу при застосуванні КАС 32 багато хто боїться отримати опіки листа і стебел. У цій статті з'ясуємо наскільки вигідно застосовувати КАС як підгодівлю зернових, чи змінюється результат при різних схемах підгодівлі і як уникнути опіків рослин.

КАС 32

Чому вигідно вносити КАС 32 на підгодівлю ранніх зернових?

 • КАС 32 істотно впливає на показники врожайності і якість одержуваного врожаю (вміст білка, клейковини). Так, якщо Ви вирощували зернові 4-5 категорії, то з застосуванням КАС якість можна підвищити до 2-3. 


 • Добриво випускається в рідкій формі, містить всі три форми азоту, завдяки чому його можна змішувати з іншими добривами та засобами захисту рослин.

За якою схемою варто підгодовувати зернові КАС 32?

Найчастіше КАС 32 застосовують в першу підгодівлю (етап початку кущіння, добриво застосовується в нерозведеному вигляді) в дозуванні 40-60 кг на 1 га. При такій підгодівлі Ваша врожайність напевно зросте на 0,1 т / га. Якість зерна теж підвищиться.


Але найкращі показники дає схема підгодівлі в 3 етапи:

 1. За листe ранньою весною на етапі кущіння 40-50 кг / га у діючій речовині. Оптимальна температура повітря до +10 С. 
 2.  У період трубкування з розрахунку 20 кг / га. КАС 32 слід розбавляти з водою 1: 4. Оптимальна температура повітря до +19 С. Можна використовувати із засобами захисту рослин.
 3. На етапі воскової стиглості по колосу з розрахунку 10 кг / га, концентрація КАС 32 1: 6. Температура не вище +23 С.
КАС 32

При такій схемі підгодівлі економічно доцільно поєднувати підгодівлю КАС з сіркою або розчином живильним серосодержащим (сульфат амонію + аміачна вода, містить 7% азоту і 8% сірки). Цей метод значно знижує ймовірність отримання опіків і покращує дію КАС 32. За спостереженнями Ваша надбавка врожаю при цій схемі складе приблизно 0,2 т / га при роботі з сіркою і 0,5 т / га при застосуванні КАС + РПС.

КАС 32

Як уникнути отримання опіків при підгодівлі КАС?

 • Використовуйте тільки крупнокрапельні розпилювачі.
 • Ретельно промивайте техніку перед роботою з КАС 32. КАС відмінний розчинник і опіки на рослинах можуть виникнути від інших засобів, які потрапили на рослини разом з КАС.
 • Застосовуйте КАС 32 при температурі повітря не вище 23 С і не нижче 0 С.
 • Вносьте добриво без сонця - або в похмурі дні, або ввечері / вночі, тому що краплі КАС можуть давати ефект лінзи.
 • Не вносьте добриво під час дощу або при росі, оскільки захисний шар рослин стає пористим.
 • Не вносьте добриво при вологості нижче 56%.
 • Ретельно розмішуйте добриво перед застосуванням.
 • З гербіцидами можна застосовувати тільки розбавлений з водою розчин.

Вивчивши ряд досліджень щодо застосування КАС 32 господарств в країнах СНД ми можемо стверджувати, що при дотриманні не хитрих правил, Ви можете не боятися опіків і отримати відчутну прибавку врожаю, а значить і економічну вигоду.


+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны

Веб-сайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам повідомлення на info@x-trade-group.com.ua