Корисна інформація


Диаммофоска (ДАФК)

Діамофоска (гідрофосфат амонію, діамонійфосфат) - комплексне мінеральне добриво. Попри невиправдано невисоку популярність, показує високі показники результативності та низьку витрату, в порівнянні з іншими видами добрив. Діамофос має хімічну формулу (NH4) 2HPO4, зовні являє собою рожеві або червоні гранули. Легко розчинний у воді. До складу входять найважливіші для зростання і розвитку рослин речовини: фосфор, калій і азот. Азот посилює вплив корисних речовин на ґрунт, стимулює ріст і розвиток плодів, скорочуючи час до отримання врожаю, перебуваючи в амонійній формі має пролонговану дію на рослини. Калій забезпечує харчування стебел і коренів, підсилює імунітет рослин, покращує смак і форму плодів. Фосфор дає рослинам енергією для зростання, підвищує якість врожаю, скорочує час дозрівання.


Переваги діаммофоски:

 • Застосовується для будь-яких типів ґрунтів, і будь-яких культур. У тому числі застосовується для газонів. Особливо добре показує себе на кислих ґрунтах, де інші підгодівлі не справляються.
 • Безпечний для рослин і людей. Не має шкідливих для людини добавок.

 • Підвищує термін зберігання сільськогосподарської продукції.

 • Не містить хлору, тому ідеальний для хлорофобних культур.

 • Внаслідок низького вмісту азоту відмінно підходить для рису.

 • Мінеральна основа майже не вимивається з ґрунту, тому ефективна в регіонах з частими дощами.

Диаммофоска оптом

Правила зберігання діамофоски:


Діамофос безпечний для людей, оскільки, не містить нітратів, шкідливих для людей добавок. Але, попри це, обов'язкове застосування спецодягу та засобів захисту слизових, при роботі з добривом.

Зберігати діаммофоску необхідно в провітрюваному приміщенні, при нормальної вологості та температурі не менше 25 градусів.

В цілому, діамофос показує себе як універсальне, ефективне, безпечне і дешеве добриво. При нижчій ціні, у порівнянні з іншими популярними добривами, діамофос витрачається економніше, що дозволяє обробити великі площі, при економії коштів. Не містить нітратів, і інших шкідливих для людини добавок, тому екологічно безпечний.

 

Застосування діамофосу для різних культур.

Діамофос застосовується навесні, під час Передпосадкових робіт, а також восени. Навесні рекомендується, перекопати ґрунт разом з добривом, і ретельно полити. Можна застосовувати як у вигляді гранул, так і у вигляді розчину.

Дозування діамофосу для різних культур: 


 • З пасльоновими діамофос застосовується у вигляді додаткової підгодівлі. Вноситься або гранулами, або у вигляді розчину. Гранулами додають під час перекопування з розрахунку 50 г на 1 кв. м відкритого ґрунту, або у вигляді розчину 10 г добрива на 10 л води. Полив проводиться два рази за сезон. Не можна застосовувати після появи зав'язі.

 • Картопля удобрюються гранулами під час перекопування, з розрахунку 20 г гранул на 1 кв. м.

 • Хрестоцвіті погано переносять добрива з вмістом хлору, тому діамофос краще забезпечує швидке формування зав'язі та відлякує слимаків. Гранули додаються з розрахунку 25 г на 1 кв. м., і при посадці додають 5 гр. в кожну лунку.

 • З полуницею, плодовими чагарниками, деревами і багаторічними культурами застосовується метод закладення добрива при розпушуванні. Полуниця до 15 г на 1 кв. м., кісточкові дерева до 30 г на 1 кв. м. Як підгодівля використовується розчин 15 г діамонійфосфат на 10 л води.

 • Діамофоска підходить для будь-яких видів декоративних насаджень, в тому числі, і кімнатних рослин. Використовується водний розчин 1 г на 1 л води.

Диаммофоска оптом

Ціна діамофоска оптом.

Компанія X-TRADE | ТОВ ІКС-ТРЕЙД реалізує діамофоску оптом від виробника. Вартість залежить від обраної позиції, і умов постачання. Для отримання додаткової інформації про умови постачання і вартості, будь ласка, заповніть форму запиту нижче і наші менеджери зв'яжуться з Вами.