Як створити прибутковий бізнес з перероблювання сої.

Соя - це дуже вигідний продукт для перероблювання. Собівартість сої невисока, а кількість продуктів, які можна з неї зробити, величезна. Попит на продукти з сої зростає з кожним роком, тому що це потужний рослинне джерело білка і відмінна заміна продуктів тваринного походження. Побудувати бізнес на перероблюванні сої - перспективна ідея у 2020 році.

Из чего делают растительное молоко

Що виробляти з сої?  

Уявімо, що у Вас вже є достатньо сировини для виробництва. Основними похідними від соєвих бобів стануть масло і шрот. Ось і перше застосування - не перероблений соєвий шрот вже можна продавати, оскільки це відмінний білковий корм для тварин, який у вас куплять тваринники. Соєва олія - теж готовий товар, який можна, в тому числі відправляти на експорт. До речі, з відходів перероблення сої можна виробляти біопаливо та економити обсяги використовуваного у виробництві газу.

Загалом з сої можна виробляти такі продукти:


  • Рослинна "молочка": соєве молоко, кефіри, йогурти, сир, сир і сирні маси. Собівартість соєвого сиру в 15 разів менше, ніж звичайно, а попит на рослинне молоко зростає, особливо під час посту.

  • М'ясо: ковбаса, котлети, пельмені, сухе соєве м'ясо.

  • Масло, борошно, майонез: так, це все з сої. Соєвий майонез цінується за низькокалорійність та тонкий смак. 

  • Кондитерські вироби, джеми, пасти, соуси.

Що потрібно для виробництва?

Техніка: місце, куди цю техніку поставити; люди, які будуть на техніці працювати. І сировина - тобто, соєві боби. Техніка для масляного, молочного та м'ясного виробництва різна.


Для виробництва соєвої олії потрібен пресс. Вартість українського шнекового маслопресса - близько $ 8 000. Для роботи на ньому досить одного співробітника.


Для виробництва м'яса і м'ясопродуктів знадобиться виробнича лінія текстурованого соєвого білка. Такий агрегат коштує від $ 6000 до $ 150 000, все залежить від потужності та розміру машини. Також, включіть до витрат пневмотранспорт і сушильну шафу, вартістю в середньому $ 1500. Для обслуговування знадобляться 2 працівники.

Молоко из миндаля

Крім того, вам буде потрібно встановити пакувальну лінію. Діапазон цін тут широкий, мінімальна вартість такої техніки - $ 1400, але ви можете знайти пакувальну лінію і за $ 20 000. Все залежить від вашого бюджету і цілей. 


До початкових витрат додамо ще оформлення документів і реєстрацію підприємства. Приготуйтеся витратити на це $ 4000-5000. З закупівлею всієї техніки за середніми цінами та оформленням документів, початковий внесок в бізнес складе близько $ 35 000.Для виробництва молока і кисломолочних продуктів, знадобиться так звана "соєва корова" - машина з перероблення соєвих бобів в напій. Вона коштує в середньому $ 3700. Якщо ви хочете виробляти сири, вам може знадобитися дорожча "корова". Крім молочки, вона буде давати вам соуси, джеми, креми, ікру. Управляти агрегатом може одна людина.

Яка окупність?

Виробництво з сої - досить рентабельний бізнес. Якщо виробляти по 3500 кг молочних продуктів, 6000 л соєвої олії та 10 000 кг м'яса на місяць, окупити вкладення можна протягом пів року. Чистий щомісячний прибуток складе $ 10 000-15 000.


Як і в будь-якому виробництві, важливо звернути увагу на маркетинг, структуру виробництва, рекламу, пакування. Якщо підійти до всього з правильною стратегією, виробництво товарів з сої стане вашим прибутковим і успішним бізнесом.

Растительное молоко в Украине

+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны

Веб-сайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам повідомлення на info@x-trade-group.com.ua